Gadżety must-have do 100zł

Opublikowano przez admin

Kuchnia to miejsce, gdzie przygotowywane są potrawy na różne pory dnia i okazje. Osoby, które tam najczęściej przebywają i odpowiadają za wykonanie tych obowiązków muszą mieć odpowiednią wiedzę, aby praca szła w dobrym kierunku. Przyrządzenie smakowitych dań często nie jest jednak możliwe bez posiadania właściwych sprzętów. Dzisiaj przedstawimy wam listę pięciu produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Wszystkie są nowoczesne, praktyczne, a gotowanie z nimi to czysta przyjemność. Co więcej – za żaden z tych elementów nie zapłacicie więcej, niż 100 zł.

Patelnia Fissler do naleśników

Naleśniki to jedno z najczęstszych śniadań, które są jedzone w polskich domach. Nie może to jednak dziwić – to potrawa bardzo smaczna i jednocześnie sycąca. Idealnie nadaje się na pierwszy posiłek, który powinien zapewnić energię na co najmniej kilka godzin i sprawić, że dzień zacznie się odpowiednio miłym akcentem. W związku z tym, w każdej polskiej kuchni musi znaleźć się patelnia, dzięki której przygotowanie naleśników dla nikogo nie będzie stanowiło zbyt dużego problemu. Produkt marki Fissler cechuje się starannym wykonaniem i dbałością o każdy detal. Na uwagę zasługuje także obecność powłoki antyadhezyjnej. Trzeba podkreślić, że patelnia ma również ekstremalnie płaski kształt i jest idealna do przygotowywania nie tylko zwykłych naleśników, ale także naleśników francuskich, omletów, itd.

Funkcjonalny nóż do filetowania Victorinox

Bez wątpienia, w każdej kuchni musi znaleźć się też kilka noży. Są to urządzenia, które przydają się do przygotowywania bardzo dużej ilości posiłków. Niezależnie czy chodzi o śniadania, obiady, podwieczorki czy kolacje; nóż przydaje się zawsze i o każdej porze. Przedstawiony poniżej produkt marki Victorinox ma specjalistyczne zadania i znakomicie wywiązuje się z filetowania. Jak wiadomo, ta czynność jest wykonywana bardzo często w naszych kuchniach. Szczególnie tyczy się to osób, które kochają jeść ryby, ponieważ zdają sobie sprawę, że są to produkty jednocześnie smaczne i bardzo zdrowe.

Nie zapomnij o desce do krojenia WMF

Bez czego jeszcze nie obejdzie się żadna kuchnia? To oczywiście deska do krojenia. W dzisiejszych czasach można pozwolić sobie na wybór wielu urządzeń z tej kategorii. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby postawić na naprawdę nowoczesne i sprawdzone produkty. Takim jest zielona deska do krojenia marki WMF. Produkt ten charakteryzuje się idealną postawą przeznaczoną do cięcia różnych elementów. Warto dodać, że deska jest delikatna dla ostrza i neutralna dla smaku. Ponadto, jej czyszczenie nikomu nie sprawi żadnych trudności.

Kwadratowy pojemnik szklany Glasslock

Dobrze jest też zaopatrzyć się w kwadratowy, szklany pojemnik na żywność. Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu jest trzy razy bardziej wytrzymały, niż zwykłe szkło. Warto wspomnieć, że pojemnik marki Glasslock jest przyjazny dla użytkowników, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji (jak Bisfenolu A – BPA i estrogeny).

Łyżeczki do espresso Fissler

Kolejnymi produktami renomowanej marki Fissler, które warto mieć w swojej kuchni są łyżeczki do espresso. Kawa jest w naszym kraju bardzo popularnym napojem i to zazwyczaj nią częstujemy zaproszonych gości czy znajomych. Jeśli chcecie podać espresso w odpowiedni sposób, to musicie także posiadać stosowne łyżeczki, aby wszystko się ze sobą odpowiednie komponowało.