Gdzie można wykorzystać produkty Brabantia?

Opublikowano przez admin

Produkty firmy Brabantia są coraz popularniejsze na polskim rynku. Wszystko dlatego, że cechują się profesjonalnym wykonaniem oraz uniwersalnością . Co warto o nich wiedzieć? Gdzie znajdują zastosowanie?

Dlaczego warto stawiać na firmę Brabantia?

Początki tej holenderskiej firmy datowane są na 1919 rok. Przedsiębiorstwo powstało w Aalst. Od samego początku właściciele i pracownicy stawiali na jakość wykonania. Klienci doceniali produkty tej firmy, która szybko zdobywała uznanie wśród konsumentów. To sprawiło, że Brabantia zaczęła podbijać nie tylko rynek holenderski, ale także europejski. Holenderskie przedsiębiorstwo cały czas podnosi swoje standardy, żeby wciąż produkować rzeczy użyteczne i funkcjonalne oraz zaspokoić wszystkie oczekiwania kupujących.

Brabantia – czym cechują się produkty?

Produkty holenderskiej firmy odznaczają się profesjonalnym i dokładnym wykonaniem, do którego użyto wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnego sprzętu i technologii.

Produkty Brabantia w kuchni

Mocną cechą holenderskiego przedsiębiorstwa jest wspomniana już uniwersalność. Firma nie zamknęła się tylko na jeden rodzaj tworzonych produktów. Asortyment wytwarzany przez Brabantię może być z powodzeniem używany w różnych pomieszczeniach domowych, a także na zewnątrz. Jednym z nich jest kuchnia, w której przyda się na przykład czarny, prostokątny chlebak (aby pieczywo dłużej zachowało świeżość) wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Produkt cechuje się prostą, ale elegancką formą. Cechuje się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, a jego powierzchnia jest bardzo łatwa do czyszczenia.

W żadnej kuchni nie może zabraknąć narzędzi i akcesoriów do przygotowywania śniadań, obiadów, podwieczorków czy kolacji. Firma Brabantia wytwarza dobrej jakości noże, pojemniki na przyprawy, pojemniki na akcesoria kuchenne czy użyteczne stojaki na przyprawy itp. W ofercie znajdują się też takie elementy jak nożyce do mięsa, przyrządy do ostrzenia, wyciskacze do czosnku i wiele innych.

Brabantia w ogrodzie

Produkty tej holenderskiej firmy z powodzeniem mogą być używane także na zewnątrz. Przed nami ciepłe miesiące, dlatego dużą część wolnego czasu będziemy spędzać w naszych ogrodach. Tam przydadzą się między innymi kosze na śmieci, aby zawsze zachować ład i porządek – na przykład w czasie grillowania.

W każdym ogrodzie – w którym przygotowywane są potrawy z grilla – zastosowanie znajdą też między innymi użyteczne misy ze specjalnymi miarkami, aby przyrządzić na przykład pyszną i pikantną panierkę.

Nie wolno zapominać o smakowitych napojach. W związku z tym, przydatny okaże się także otwieracz do puszek Brabantia, który jest łatwy i bezpieczny w użytkowaniu oraz posiada ergonomiczną rękojeść, przez co leży wygodnie w dłoni.

Brabantia w łazience

Asortyment holenderskiej firmy może być używany również w łazienkach. Świetnym wyborem jest suszarka na wannę. Ten składany produkt (wykonany z aluminium oraz stali nierdzewnej) jest bardzo funkcjonalny i uniwersalny – w końcu można go ustawić nie tylko na wannie, ale też przy kaloryferze, na podłodze lub przy ścianie.