Mały vs. duży – jaki grill wybrać?

Opublikowano przez admin

Rywalizacja małych urządzeń z wielkimi grillami trwa od zawsze. Jaki model wybrać? Każdy ma inne potrzeby, dlatego warto się zastanowić, chociażby nad tym jak często grillujemy, dla ilu osób przygotowujemy potrawy i na jakim komforcie nam najbardziej zależy. Producenci mają nam do zaoferowania pełen wachlarz możliwości, wśród których każdy amator grillowania znajdzie dla siebie idealne urządzenie. Przyjrzyjmy się bliżej najciekawszym propozycjom.

Wyróżnia się kompaktową budową i wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu można go ze sobą bez problemu zabrać na biwak, piknik, wycieczkę rowerową czy też w inną planowaną podróż. Niewielkie rozmiary sprawiają, że taki grill Broil King zmieści się wszędzie, przy okazji niewiele waży, co jest również dość istotne. Można go szybko złożyć i rozłożyć oraz korzystać z pełni możliwości, które w sobie kryje. Wyposażony jest w palnik ze stali nierdzewnej, który posiada moc 3,2 kW. Dodatkowo znajdziemy tutaj żeliwny ruszt o wysokiej trwałości, składane nóżki, a także elektryczny zapalnik. Ten grill Broil King to idealna propozycja dla jednej czy kilku osób, które uwielbiają grillować także w czasie swoich wycieczek.

Duże grille

Grillowanie w ogrodzie musi być wygodne i zapewniać nam wiele możliwości. Z modelem, takim jak BARON 320 można rozwijać swoją kulinarną pasję na wiele sposobów.

Jest to wysokiej jakości grill Broil King, który będzie odpowiedni zarówno dla kilku, jak i kilkunastu osób. Posiada nowoczesny piekarnik, aż trzy palniki do wykorzystania oraz innowacyjny system Flav-R-Wave, czyli aromatyzer, który zapewni soczyste i pięknie pachnące potrawy. Cała konstrukcja odznacza się wysoką trwałością i solidnym wykonaniem. Mamy tutaj do czynienia z eleganckim wykończeniem, dzięki czemu grill Broil King stanowi także wspaniałą ozdobę naszego otoczenia. Można go wykorzystać w trakcie przygotowywania smacznego posiłku dla dwojga, grillowania w gronie rodziny, znajomych, a także na przyjęciach w ogrodzie, na które zapraszamy większą liczbę osób.

Zalety dużego grilla

Gdy szukamy dla siebie idealnego modelu grilla, warto się zastanowić nad urządzeniami, które posiadają pełne wyposażenie. Taka inwestycja jest bardzo opłacalna, zwłaszcza jeśli grillujemy bardzo często, zapraszamy przyjaciół czy znajomych. Grill IMPERIAL XL BLACK sprawdzi się także doskonale na rodzinnych uroczystościach i imprezach takich jak komunie, wesela, urodziny i inne spotkania okolicznościowe.

Warto inwestować w większe urządzenia, ponieważ wtedy mamy dużo więcej możliwości do wykorzystania, a gdy rodzina nam się powiększy – będziemy na to doskonale przygotowani. Ten grill Broil King posiada powierzchnię roboczą o wielkości ponad 6 500 cm2, co zapewnia miłośnikom grillowania ogromne pole do popisu. Do wykorzystania mamy aż dwa piekarniki, sześć palników i aromatyzer wykonany w systemie Flaw-R-Wave. Dodatkowo w wyposażeniu tego modelu znajdziemy podświetlane na niebiesko pokrętła, dzięki czemu grillowanie w nocy stanie się nie tylko możliwe, ale również bardzo komfortowe i ciekawe. Tak nowoczesny i doskonale wyposażony grill Broil King spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów grillowania. Posiada w sobie wszystko, o czym można zamarzyć.