Nietypowe akcesoria kuchenne, które ułatwią ci życie

Opublikowano przez admin

Kuchnia to miejsce, w którym znajdziemy nie tylko tradycyjne i znane doskonale każdej pani domu garnki. U wielu gospodyń uda się nam dostrzec akcesoria na pozór naprawdę nietypowe, które sprawiają jednak, że proces przygotowywania potraw stanie się dużo prostszy, a w kuchni zapanuje spokój i opanowanie. Poniżej propozycje nietypowych akcesoriów kuchennych, których zakup warto rozważyć.

Silikonowe foremki do jajek w koszulkach

Przygotowane ładnie jajka w koszulkach to naprawdę wyższa szkoła kuchennej jazdy. Jeżeli chcesz zachwycić swoich gości i podać im idealne jajka w koszulkach, postaw na te ciekawe foremki. Wykonane z silikonu, który doskonale znosi wrzącą wodę. Solidne, trwałe i naprawdę estetyczne. Wystarczy wbić w nie jajko i zanurzyć w wodzie. Dzięki nim jajko nie rozpłynie się – zyska idealny kształt, którego nie powstydziłby się nawet Michelle Moran.

Miarka do makaronu

Produkt idealny dla tych wszystkich, którzy kochają makaron. Zachwycająca swoją nietypową formą miarka do makaronu sprawi, że zawsze uda ci się ugotować taką ilość popularnych klusek, jaka w danym momencie jest ci potrzebna. Koniec z wyrzucaniem makaronu do kosza!

Pipeta do mięsa

Przygotowanie pieczeni nigdy nie było tak proste! Z tą pipetą mięso można idealnie, a jednocześnie bardzo szybko zamarynować. Umożliwia ona również jego podlewanie w czasie pieczenia, dzięki czemu pieczyste nigdy nie będzie suche. Sięgając po praktyczną pipetę do mięsa, zmniejszamy również ryzyko bolesnego oparzenia się.

big_pipeta_747300_1

Kosz do żeberek i pieczeni

To kolejna propozycja dla tych pań domu, które lubią same piec mięso. Na tym oryginalnym koszyku upiec można nie tylko pieczeń, ale również żeberka. Pięć równych części sprawia, że żeberka może rozłożyć równomiernie, co przyspiesza proces pieczenia i sprawia, że mięso doskonale prezentuje się z każdej strony. Najlepszej jakości stal nierdzewne to gwarancja odporności na działanie naprawdę wysokiej temperatury. Chcesz zaskoczyć swoich gości pieczenią idealną? Kosz do żeberek i pieczenie to świetny wybór!

Wykrawacz do muffinów i babeczek

Kochasz piec, a najczęściej stawiasz na muffinki i babeczki? Jeszcze nigdy nie udało ci się jednak przygotować takich, które w środku będą miały wręcz idealną dziurkę na krem? Ten wykrawacz sprawi, że już nigdy nie będziesz musiała wstydzić się tego, co podajesz swoim gościom! Propozycja dziwna? Może! Ale jakże praktyczna i przydatna! A z wykrojonych środków możesz przygotować bajecznie smakujące bajaderki.

Coś jeszcze się przyda?

Zaproponowane akcesoria to oczywiście tylko nasze propozycje. Każda pani domu znajdzie wśród nich coś dla siebie. Nie są to jednak jedyne rozwiązanie nietypowe, które mogą przydać się w kuchni i usprawnić proces przygotowywania rozmaitych potraw.